Narzędzia specjalne

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pomoc w doborze najbardziej odpowiedniego dla Waszych potrzeb narzędzia lub takie narzędzie specjalnie dla Was zaprojektować i wykonać.
Narzędzia specjalne typu wielostopniowe wiertła, pogłębiacze, czy rozwiertaki, wykonujemy zgodnie z dostarczonymi przez klientów rysunkami lub na podstawie przekazanej dokumentacji technicznej wyrobu z uwzględnieniem informacji dotyczących długości całkowitej narzędzia i jego mocowania w oprawce lub bezpośrednio we wrzecionie obrabiarki.
Narzędzia wykonujemy z monolitycznego węglika spiekanego, a w przypadku większych średnic roboczych z lutowanymi lub mocowanymi mechanicznie płytkami  do  stalowego korpusu. W zależności od obrabianego materiału ostrza mogą być wykonane:
– z  węglika spiekanego pokrytego warstwą ultra twardą,
– z PKD,
– z CBN.
Oferowane przez nas narzędzia są wytwarzane na nowoczesnych i precyzyjnych maszynach.
Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy dogodne warunki handlowe.
Możemy pochwalić się referencjami od najpoważniejszych firm z branży lotniczej, samochodowej, elektrycznej i wielu innych.
W przypadku zainteresowania narzędziem specjalnym prosimy kliknij tutaj i podaj informację o narzędziu, a także o ile to możliwe załącz rysunek narzędzia lub detalu, który chcesz uzyskać.