O firmie

Firma Jakob Boss Polska Sp. z o.o.

Firma Jakob Boss Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład francuskiej grupy kapitałowej POISIER FINANCE & INDUSTRIE, do której należą renomowani producenci standardowych, jak i specjalnych narzędzi skrawających.

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie na polskim rynku narzędziowym. Celem działalności firmy jest opracowanie i oferowanie naszym partnerom zaawansowanych technologicznie narzędzi, zwiększających wydajność procesów technologicznych. Projektowane są na podstawie dostarczonej dokumentacji, rysunku narzędzia lub obrabianego detalu. Narzędzia wykonywane są głównie węglika spiekanego a w celu zwiększenia jego trwałości i wydajności część robocza pokrywana jest warstwą ultra twardą. Dla przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego dostarczamy narzędzia o korpusie z węglika spiekanego lub ze stali z lutowanymi płytkami typu PKD. Gwarantujemy serwis techniczny dla oferowanych przez naszą firmę narzędzi.

W przypadku narzędzi do technologii gwintowania, korzystamy z wparcia naszych inżynierów z firmy Neoboss z siedzibą w Bisingen w Niemczech, również należącej do grupy kapitałowej POISIER FINANCE & INDUSTRIE. Neoboss jest uznanym producentem narzędzi do obróbki gwintów metodą skrawania lub obróbki plastycznej.

Gwintowniki, wygniataki i sprawdziany gwintu należą do podstawowego programu sprzedaży Jakob Boss Polska.

Wspieramy naszych odbiorców po przez rozwiązywanie zaistniałych problemów technologicznych lub optymalizacji procesów technologicznych. Proponujemy rozwiązania zwiększające produktywność produkcji.